rotator 11
Koperta

LOT "Marina" w Toruniu


Przez dwa dni, od 1 do 2 kwietnia 2017 r. Lokalna Organizacja Turystyczna „Marina” promowała turystyczne atrakcje regionu konińskiego oraz swoich członków na Targach Turystycznych „WYPOCZYNEK” 2017 w Centrum Targowym „PARK” w Toruniu, na których Stowarzyszenie uczestniczyło po raz pierwszy.

Na stoisku Lokalnej Organizacji Turystycznej „Marina” największym zainteresowaniem cieszyła się  publikacja „Nożem i Widelcem w Kleczewie”, która zawiera przepisy na dania kuchni regionalnej. Na zwiedzających czekały również wydawnictwa promujące walory turystyczne powiatu konińskiego w tym mapy „Atrakcje pod Lupą” czy „Spacerkiem po Koninie”. „Przewodnik turystyczny dla dzieci” okazał się być strzałem w dziesiątkę dla rodzin z dziećmi. Natomiast zainteresowani wypoczynkiem w regionie konińskim zaopatrywali się w materiały promocyjne dotyczące agroturystyk w regionie w tym publikacji „Na wsi? Turystyka naturalnie!”. Oferta regionu skierowana do miłośników turystyki aktywnej przyciągnęła grono fanów, którzy chętnie zabierali ze sobą takie publikacje jak: „Turystyka wodna na ziemi konińskiej”, „Mapa turystyczna powiatu konińskiego” czy mapki ze szlakami rowerowymi („Rowerowa szóstka”, „Szlaki okolic Ślesina”, „Pętla dookoła Ślesina”, „Cztery Jeziora”).

Targi Turystyczne „WYPOCZYNEK” 2017 to nie tylko ekspozycje miast i regionów turystycznych, touroperatorów, czy obiektów noclegowych ale również okazja do poznania tradycyjnej i ekologicznej żywności, a także kuchni lokalnej i egzotycznej dzięki Toruńskiemu Festiwalowi Smaków, który odbywał się równolegle podczas targów.

Zadanie zostało współfinansowane ze środków Powiatu Konińskiego i Miasta Konina w ramach dotacji samorządów na promocję turystyki subregionu konińskiego.

Tekst i zdjęcia: LOT "Marina"

Poprzednie Zdjęcie
Następne Zdjęcie
HerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerb
Realizacja LM Internet
projekt graficzny Artilon