rotator 11
Koperta

"Grody i Miasta"


W ubiegły weekend (3-4 czerwca 2017 r.) odbyła się XIII edycja Festiwalu Kultury Słowiańskiej i Cysterskiej w Lądzie nad Wartą. Tegoroczne spotkanie ze średniowieczem przebiegło pod hasłem „Grody i Miasta”. Tradycyjnie, w pierwszym dniu wydarzenia uczestniczyła Lokalna Organizacja Turystyczna „Marina”, która pod własnym namiotem promowała atrakcje regionu konińskiego.

Dla turystów i miłośników wczesnośredniowiecza zorganizowano wiele atrakcji, m.in. warsztaty edukacyjne dla dzieci i dorosłych, inscenizacja walk,  wystawa fotografii, koncerty zespołów, zwiedzanie klasztoru z przewodnikiem, stoiska z tradycyjnymi potrawami, wyrobami ceramicznymi i wiele innych. Nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem w szczególności materiały promocyjne o atrakcjach w regionie konińskim, w szczególności Przeowdnik turystyczny dla dzieci oraz o szlakach rowerowych. Zainteresowanie wydarzeniem było bardzo duże. Cała impreza odbyła się zgodnie z programem.
Poprzednie Zdjęcie
Następne Zdjęcie
HerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerb
Realizacja LM Internet
projekt graficzny Artilon