rotator 11
Koperta

Kulinarnie w Ślesinie


W ubiegły weekend (17-18 czerwca 2017 r.) odbył się Festiwal Smaków Regionalnych w Ślesinie. Była to pierwsza edycja festiwalu, który być może zagości na stałe w repertuarze imprez regionalnych Ślesina. Na festiwalu można było spróbować kulinariów z różnych części Polski, między innymi z Kaszub. W pierwszym dniu wydarzenia uczestniczyła Lokalna Organizacja Turystyczna „Marina”, która pod własnym namiotem promowała atrakcje regionu konińskiego.

Dla turystów i miłośników kulinariów zorganizowano wiele atrakcji, m.in. kolorowy korowód wystawców ubranych w stroje regionalne, pokaz kulinarny znanego kucharza czy „Bieg Łasucha”. Uczestnicy mogli również spróbować dań przygotowanych na tę okazję oraz poznali ślesińskie zwyczaje. Nasze stoisko cieszyło się zainteresowaniem w tym materiały promocyjne o atrakcjach w regionie konińskim, w szczególności Przewodnik turystyczny dla dzieci oraz o Wielkiej Pętli Wielkopolski.

Poprzednie Zdjęcie
Następne Zdjęcie
HerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerb
Realizacja LM Internet
projekt graficzny Artilon