rotator 11
Koperta

Ahoj! Wodna przygodo!

Ahoj! Wodna przygodo!

Zaproszenie na spływ kajakowy „Wodna przygoda na szlaku Wielkiej Pętli Wielkopolski”

9 września 2017 roku spotykamy się po raz kolejny na największej w tej części Wielkopolski imprezie dla kajakarzy. Spływ kajakowy „Wodna przygoda na szlaku Wielkiej Pętli Wielkopolski” w tym roku rozpocznie się z Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego „Wityng” w Mikorzynie. Trasa tegorocznego spływu poprowadzi nas z Mikorzyna przez jeziora Mikorzyńskie, Wąsoskie, Pątnowskie, Kanałem Ślesińskim, rzeką Wartą do Konina na Bulwar Nadwarciański.

Już od wtorku, 1 sierpnia rozpoczynamy zapisy do udziału w spływie. Warto się pospieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona! Na stronie www.lotmarina.pl oraz w biurze Centrum Informacji Turystycznej w Koninie będzie można znaleźć komplet dokumentów rekrutacyjnych wraz z regulaminem spływu oraz małym poradnikiem dla kajakarzy. Warto przeczytać je uważnie.

Opłaty za udział w spływie wynoszą w tym roku odpowiednio 40 zł od osoby, bez kaucji. Tradycyjnie, przewidujemy udział 120 osób (60 kajaków), dla których sprzęt zapewni Organizator.

Organizatorem Spływu kajakowego „Wodna przygoda na szlaku Wielkiej Pętli Wielkopolski” jest Lokalna Organizacja Turystyczna „Marina”.
Wydarzenie pn. Spływ kajakowy „Wodna przygoda na szlaku Wielkiej Pętli Wielkopolski” współfinansowane jest przez Miasto Konin.
Impreza została objęta Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Konina.
Ahoj
HerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerb
Realizacja LM Internet
projekt graficzny Artilon