rotator 11
Koperta

naLOT naGRÓD!

KONIŃSKI CROSSWORD 2

Chyba nie ma takiej osoby, która choć raz w życiu nie rozwiązywała krzyżówki. Czasem trzeba nieźle się nagłówkować aby odgadnąć hasło. A do tego potrzebna jest wiedza! Chcecie sprawdzić swoje wiadomości dotyczące regionu konińskiego? Zapraszamy do udziału w konkursie „Koniński crossword 2”, który przygotowała dla Was Lokalna Organizacja Turystyczna „Marina”.
 
Już w najbliższy poniedziałek, 27 listopada, ruszamy z kolejnym konkursem w ramach „naLOT na GRÓD czyli wygrywaj z LOT Marina”. „Koniński crossword 2” jest już drugą edycją konkursu w formie krzyżówki, która cieszyła się dużą popularnością. Tym razem chcemy sprawdzić wiedzę uczestników dotyczącą regionu konińskiego.
                                 
Konkurs „Koniński crossword 2” trwać będzie w okresie od 27 listopada do 1 grudnia 2017 r. (od poniedziałku do piątku).Codziennie na fanpage’u Lokalnej Organizacji Turystycznej „Marina” w serwisie Facebook (www.facebook.pl/lotmarina) zamieszczona będzie o godzinie 9:00 grafika prezentująca krzyżówkę, a w tekście podane zostaną pytania. Zadaniem uczestników będzie wpisanie poprawnych haseł odpowiednio do kratek. Następnie należy wpisać hasło z liter, znajdujących się w kwadratach, które oznaczone zostały cyframi.  Zwycięży ten, kto jako pierwszy prześle poprawnie rozwiązaną krzyżówkę i poda prawidłowe hasło.
 
Do wygrania: Bilet do kina „Oskard” na dowolny seans, książka Jerzego Sznajdra „Wielkopolska Wschodnia”, turystyczna torba wodoodporna, opaska na ramię do smartfona, bidon metalowy.
 

Konkurs wspiera


W ramach każdej zagadki wyłonimy jednego zwycięzcę. Nagrody będzie można odebrać w biurze Lokalnej Organizacji Turystycznej „Marina”, przy ulicy Dworcowej 2.
 
Szczegóły: www.facebook.com/lotmarina

Rozwiąż krzyżówkę i wygrywaj nagrody!

plakat
nagrody
HerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerb
Realizacja LM Internet
projekt graficzny Artilon