rotator 11
Koperta

naLOT naGRÓD!

"Magia świąt w regionie konińskim"

Świąteczna aura nastała w regionie konińskim! Na Starówce stoi już piękna choinka, a ulice przyozdobione są iluminacjami świątecznymi. To jest czas oczekiwania na najpiękniejszy okres w roku. Dzieciaki! Lubicie święta Bożego Narodzenia? Jeśli tak to koniecznie pokażcie nam jak zmieniła się wasza okolica! Chcielibyśmy abyście narysowali charakterystyczną atrakcję regionu w świątecznym wydaniu Może uda wam się przeobrazić Waszą okolicę w bajkową krainę? Kredki w dłoń i rysujemy!
 
Już w najbliższą środę, 6 grudnia (Mikołajki), rusza kolejny konkurs z cyklu „naLOT naGRÓD”. Tym razem, w ramach konkursu pn. „Magia świąt w regionie konińskim”, chcemy sprawdzić zdolności plastyczne, kreatywność oraz inwencję twórczą dzieci i młodzieży. Celem konkursu jest rozwijanie i bogacenie wiedzy dzieci na temat miasta Konina i powiatu konińskiego (ciekawe miejsca, zabytki, obiekty, piękno przyrody). Żeby wziąć w nim udział wystarczy przesłać na tablicy fanpage’a LOT „Mariny” (www.facebook.com/lotmarina) lub na adres e-mail: kontakt@turystyka.konin.pl zdjęcie pracy plastycznej ukazujące świąteczne oblicze regionu konińskiego. Można również dostarczyć pracę plastyczną osobiście do biura Lokalnej Organizacji Turystycznej „Marina” (przy ulicy Dworcowej 2. Zgłaszane prace muszą być autorstwa uczestników konkursu. Zwycięża autor dzieła, które zdobędzie uznanie jury, kierującego się następującymi kryteriami: zgodność z przedmiotem konkursu, wartość artystyczna wykonanej pracy, a także oryginalny pomysł.
 
W ramach konkursu przyznane zostaną trzy nagrody, które laureaci będą mogli odebrać w biurze Lokalnej Organizacji Turystycznej „Marina” przy ulicy Dworcowej 2. Premiowane jest również czwarte i piąte miejsce a dla trzech pierwszych zgłoszeń organizator przygotował niespodzianki.

Konkurs wspierają: Koniński Dom Kultury, Centrum Edukacji i Rozrywki Park Makiet Mikroskala, Trampolandia w Koninie, Fabryka Wrażeń, Hola Kawa&Zabawa.


Do wygrania:
 bilety do kina, vouchery do Fabryki Wrażeń, konińskiej Trampolandii, Parku Makiet Mikroskala oraz Holi, kijek do selfie, plecaki, piłki plażowe, pływaczki, frisbee, bidony, ręczniczki turystyczne.

Na zgłoszenia w ramach konkursu „Magia świąt w regionie konińskim” Lokalna Organizacja Turystyczna „Marina” czeka od 6 do 20 grudnia 2017 r. do godziny 9:00. Ogłoszenie wyników odbędzie się na fanpage’u LOT „Mariny” 20 grudnia 2017 r.
 
Szczegóły: www.facebook.com/lotmarina lub www.lotmarina.pl
 
plakat
HerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerb
Realizacja LM Internet
projekt graficzny Artilon