rotator 11
Koperta

„Region Koniński – zakochaj się w atrakcjach”

 
 „Region Koniński – zakochaj się w atrakcjach” czyli napisz wiersz promujący turystykę konińską.
 
 „Drogi turysto, odwiedź konińskie ziemie, zobacz ile atrakcji w nich drzemie”. Lokalna Organizacja Turystyczna „Marina” rusza z konkursem  „Region Koniński – zakochaj się w atrakcjach”. Od 29 stycznia do 7 lutego br. (do godz. 12:00) na fanpage’u stowarzyszenia w serwisie Facebook https://www.facebook.com/lotmarina/ organizator czekać będzie na zgłoszenia wierszy promujących region koniński pod kątem jego atrakcyjności turystycznej. Ponadto zgłoszenia można również przesłać e-mailowo na adres kontakt@turystyka.konin.pl lub dostarczyć osobiście do biura stowarzyszenia (ul. Dworcowa 2, 62-510 Konin). Liczy się pomysł, kreatywność i trafne ujęcie tematu. Im więcej ujętych w pracy wątków turystycznych (atrakcji, zabytków, znanych postaci konińskich, informacji historycznych) tym wyższa ocena jury. Głównym założeniem konkursu jest zwiększenie świadomości mieszkańców regionu konińskiego nt. dostępnych w regionie atrakcji, zabytków, miejsc wartych odwiedzenia. „Ambasadorami turystyki regionu konińskiego powinni być sami jego mieszkańcy a zorganizowany przez nas konkurs daje ku temu okazję. Nie trzeba być poetą by dać wyraz przywiązania do rodzimej ziemi – wszak atrakcyjnej turystycznie” – mówi Marek Zawidzki Prezes Lokalnej Organizacji Turystycznej „Marina”.
 
Zgłoszone prace zostaną ocenione przez Jury konkursowe w składzie: Marek Zawidzki Prezes Zarządu Lokalnej Organizacji Turystycznej „Marina”, Henryk Janasek Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Koninie,  Ewelina Rapeła Starostwo Powiatowe w Koninie. Wyłonionych zostanie trzech laureatów, którym przyznane zostaną nagrody a ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 9 lutego br. na tablicy LOT „Marina” w serwisie Facebook.

Zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymają:
- za zajęcie I miejsca – Romantyczny weekend w Osadzie nad Gopłem (1 nocleg z soboty na niedzielę, termin do ustalenia)
- za zajęcie II miejsca – Voucher dla dwóch osób na Bal Karnawałowo-Walentynkowy w Skansen Bicz w Starym Mieście (10 luty 2018r.)
- za zajęcie III miejsca -  Voucher dla dwóch osób na kolację w Hotelu Stara Gorzelnia (termin do ustalenia)
 
Ponadto przyznane zostaną wyróżnienia nagrodzone voucherem o wartości 100zł do włoskiej restauracji Lucano w Koninie ,voucherem o wartości 100zł do restauracji Yuuki Sushi  oraz biletami na seans filmowy do kina Oskard.

Partnerzy konkursu
Osada nad Gopłem, Skansen Bicz, Hotel Stara Gorzelnia, Restauracja  Lucano, Yuuki Sushi, Centrum Kultury i Sztuki w Koninie

„Region Koniński – zakochaj się w atrakcjach”
HerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerb
Realizacja LM Internet
projekt graficzny Artilon