rotator 11
Koperta

Konkurs walentynkowy rozstrzygnięty


Lokalna Organizacja Turystyczna „Marina” od 29 stycznia 2018 r. ruszyła z konkursem  „Region Koniński – zakochaj się w atrakcjach”. Na fanpage’u stowarzyszenia w serwisie Facebook https://www.facebook.com/lotmarina/ organizator czekał na zgłoszenia wierszy promujących region koniński pod kątem jego atrakcyjności turystycznej. Liczył się pomysł, kreatywność i trafne ujęcie tematu. Im więcej ujętych w pracy wątków turystycznych (atrakcji, zabytków, znanych postaci konińskich, informacji historycznych) tym wyższa ocena jury. Głównym założeniem konkursu było zwiększenie świadomości mieszkańców regionu konińskiego nt. dostępnych w regionie atrakcji, zabytków, miejsc wartych odwiedzenia. Prace można było nadsyłać do 7 lutego 2018 r. do godziny 12:00.

Zgłoszone prace zostały ocenione przez Jury konkursowe w składzie: Marek Zawidzki Prezes Zarządu Lokalnej Organizacji Turystycznej „Marina”, Henryk Janasek Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Koninie,  Ewelina Rapeła Starostwo Powiatowe w Koninie. Wyłonionych zostało pięciu laureatów oraz przyznano cztery wyróżnienia. Ale to nie koniec, ponieważ wszyscy uczestnicy otrzymali upoiminki za udział. Ponadto osoby, które zgłosiły się do konkursu po czasie, również otrzymały upominki za chęć udziału w konkursie.

Ogłoszenie wyników nastąpiło w dniu 9 lutego br. na tablicy LOT „Marina” w serwisie Facebook o godzinie 10:00.

Poniżej przedstawiamy laureatów konkursu:

Kolejno:
I miejsce - Pani Sylwia Kudła wygrała Romantyczny weekend dla dwóch osób w Osadzie nad Gopłem.
II miejsce - Pani Joanna Ćwiek wygrała Voucher dla dwóch osób na Bal Karnawałowo-Walentynkowy w Skansen Bicz.
III miejsce - Pan Marian Łaszkiewicz wygrał Voucher dla dwóch osób na kolację w Hotelu Stara Gorzelnia.
IV miejsce - Pani Marta Milewska wygrała Voucher o wartości 100zł do włoskiej restauracji Lucano.
V miejsce - Pan Olek Jakubowski wygrał Voucher o wartości 100zł do restauracji Yuuki Sushi.

Przyznano następujące wyróżnienia w postaci biletów na seans filmowy do kina Oskard:
- Pani Justyna Berger,
- Pan Tomasz Biedziak,
- Pan Radosław Studziński,
- Pani Ewelina Wysocka.

Wszyscy pozostali uczestnicy również otrzymają nagrody za uczestnictwo w konkursie. A jest to album "Wielkopolska Wschodnia" autorstwa Pana Jerzego Sznajdra.

Ponadto otrzymaliśmy trzy zgłoszenia po terminie, jednakże Komisja Konkursowa nie mogła wziąć tych prac pod uwagę przy ocenie. Decyzją ww. Komisji osoby, które nadesłały do nas wiersze po terminie tj. Pani Edyta Widelska Strzelińska, Pani Anna Piliszewska oraz Pani Katarzyna Polak również otrzymają od nas upominek za chęć udziału w konkursie.


Partnerzy konkursu

Osada nad Gopłem, Skansen Bicz, Hotel Stara Gorzelnia, Restauracja  Lucano, Yuuki Sushi, Centrum Kultury i Sztuki w Koninie.

plakat
HerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerb
Realizacja LM Internet
projekt graficzny Artilon