rotator 11
Koperta

Gmina Przyjazna Rowerzystom


Ruszają zapisy do Ogólnopolskiego Konkursu Gmina Przyjazna Rowerzystom 2018! Na zgłoszenia gmin organizator czeka aż do 10 sierpnia.

Gmina sprzyja rowerzystom, poprawia, ułatwia i inwestuje w szeroko pojętą rowerową infrastrukturę? Promuje się wśród turystów rowerowych oraz właśnie w Waszej gminie odbywają się warte uwagi rowerowe imprezy, a może powstają ciekawe rowerowe publikacje? Nie czekajcie i zgłaszajcie swoje gminy! Regulaminy oraz karty zgłoszenia do konkursu dostępne są na stronie (http://narowerze.pttk.pl/node/241). To wszystko po to by nagrodzić najlepszych certyfikatami i co roku atrakcyjniejszymi nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez wydłużającą się listę partnerów organizatora.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie certyfikatów dla najlepszych gmin odbędzie się w dniach 13-15 września podczas największych rowerowych targów w Polce – Kielce Bike Expo. Laureaci oprócz certyfikatu i wyróżnień dla Gmin Przyjaznych Rowerzystom, w tym roku dzięki naszym partnerom – będą mogli wyjechać z cennymi nagrodami dla gmin – m.in. rowerem elektrycznym od TrybEco, których rowery przeszły pozytywnie wielki test wytrzymałościowy na mrozie, stacją naprawy rowerów od Ibombo – stacje, które odnaleźć już można w najdalszych zakątkach świata, takich jak m.in. – najwyższej przejezdnej przełęczy na świecie Khardung La (5364 m n.p.m.) w Indiach, czy nawet w Nepalu. Nie brakuje ich również w wielu polskich miastach.

Wszyscy laureaci dostaną również zaproszenie i możliwość zaprezentowania się na stoisku PTTK - Rowerem przez Polskę podczas Kielce Bike Expo, zupełnie za darmo przez cały czas trwania targów. Oprócz tego wyróżnieni będą prezentowani w mediach i na stronach PTTK.Wśród nagród po raz kolejny znalazły się prezentacje panoramiczne nagrodzonych gmin, utworzone w formacie 3D, które prezentować będą atrakcje turystyczne – ufundowane przez Związek Powiatów Polskich.

Źródło: www.narowerze.pttk.pl

Gmina Przyjazna Rowerzystom
HerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerb
Realizacja LM Internet
projekt graficzny Artilon