rotator 11
Koperta

Targi "WYPOCZYNEK 2018"


Już w najbliższy weekend (24-25.03.2018 r.) w Toruniu odbędzie się VIII edycja Targów Turystycznych WYPOCZYNEK 2018. Podczas dwudniowego wydarzenia, na Targach Toruńskich zaprezentują się m.in. regiony i miasta turystyczne, biura podróży, hotele, pensjonaty, uzdrowiska oraz organizatorzy aktywnego wypoczynku.

W tych dniach Lokalna Organizacja Turystyczna „Marina” będzie promować swoich członków na Targach Turystycznych  „WYPOCZYNEK 2018" w Centrum Targowym „PARK” w Toruniu.

Równolegle, podczas targów odbędzie się TORUŃSKI FESTIWAL SMAKÓW, stanowiący doskonałą okazję do prezentacji oferty przez producentów tradycyjnej i ekologicznej żywności takiej jak:
• ekologiczne pieczywo,
• wędliny,
• sery,
• nalewki, miody, wina,
• przetwory,
• potrawy regionalne.

Imprezy organizowane w ramach Toruńskiego Festiwalu Smaków będą dotyczyć kuchni swojskiej i tego co lokalne, produktów, potraw i smaków. Jak co roku najważniejsze imprezy obejmą m.in. obiad prezydencko- rektorski,
 
Lokalizacja, liczne informacje w mediach przyciągną na targi dużą ilość gości, którzy zjawią się na imprezie w poszukiwaniu ciekawych i atrakcyjnych form spędzenia czasu wolnego.

Zapraszamy do odwiedzania stoiska Lokalnej Organizacji Turystycznej „Marina”!

Źródło: www.aktualnosci.targitorunskie.pl

Targi 1
Targi 2
HerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerb
Realizacja LM Internet
projekt graficzny Artilon