rotator 11
Koperta

LOT "Marina" w Toruniu


Przez dwa dni, od 24 do 25 marca 2018 r. Lokalna Organizacja Turystyczna „Marina” promowała region koniński oraz swoich członków podczas Targów Turystycznych „Wypoczynek 2018” w Centrum Targowym „Park" w Toruniu.

Stowarzyszenie uczestniczyło po raz pierwszy rok temu w targach toruńskich i po zauważalnie większym zainteresowaniu torunian regionem konińskim zdecydowało się na uczestnictwo w tegorocznej edycji. W tym roku wzrok odwiedzających również był skierowany na stoisko Lokalnej Organizacji Turystycznej „Marina”. Podczas pierwszego dnia targów udało się rozdać prawie wszystkie materiały promujące region.

Zainteresowani pytali najczęściej o ogólne informacje na temat regionu konińskiego, a w odpowiedzi otrzymywali najważniejsze wiadomości charakteryzujące region, wsparte takimi materiałami jak: „Spacerkiem po konińskiej Starówce”, Mapka „Spacerkiem po Koninie”, Ulotka „Region koniński pod lupą”, mapka „Region koniński pod lupą” oraz „Przewodnik turystyczny dla dzieci”, który miał powodzenie wśród odwiedzających z dziećmi. Osobom, które zainteresowane były aktywnym spędzeniem czasu w regionie, przedstawione zostały informacje o szlakach rowerowych, pieszych a także o rozwiniętej turystyce wodnej poparte takimi materiałami jak: mapki ze szlakami rowerowymi („Rowerowa szóstka”, „Szlaki okolic Ślesina”, „Pętla dookoła Ślesina”, „Cztery Jeziora”) oraz mapą „Turystyka wodna na Ziemi Konińskiej”. Znaczna ilość odwiedzających stoisko, nie była świadoma tego, że w regionie konińskim można znaleźć tak wiele możliwości wypoczynku. Wśród zainteresowanych znajdowały się również osoby rozpatrujące organizację wycieczek szkolnych dla młodzieży. Zainteresowani wypoczynkiem w regionie konińskim otrzymywali informacje o bazie noclegowej w postaci materiałów promocyjnych członków Stowarzyszenia a oraz publikacji „Na wsi? Turystyka naturalnie!”.  
 

 

Poprzednie Zdjęcie
Następne Zdjęcie
HerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerb
Realizacja LM Internet
projekt graficzny Artilon