rotator 11
Koperta

 
Polska Organizacja Turystyczna zaprasza do udziału w XVI. edycji Konkursu na „Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej”. Konkursu, którego celem jest wyróżnienie i promocja najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych turystom polskich produktów turystycznych.

Do konkursu można zgłosić

  • wydarzenie cykliczne,
  • pakiet usług turystycznych lub imprezę turystyczną,
  • obiekt,
  • szlak,
  • miejsce lub obszar;

Zgłoszeń do konkursu należy dokonać poprzez aplikację on-line, dostępną pod adresem https://konkurs.pot.gov.pl  do dnia 31 sierpnia br.

Prawo zgłaszania kandydatur do Konkursu przysługuje Polskiej Organizacji Turystycznej, Regionalnym i Lokalnym Organizacjom Turystycznym, samorządom terytorialnym i gospodarczym, instytucjom, twórcom produktów turystycznych, stowarzyszeniom, fundacjom turystycznym, przedsiębiorcom prywatnym, a także organizatorom turystyki.
 
Nagrodą dla produktów wyróżnionych Certyfikatem POT jest włączenie ich w działania promocyjne prowadzone przez Polską Organizację Turystyczną na rynku krajowym oraz rynkach objętych działaniami jej Zagranicznych Ośrodków, a także możliwość posługiwania się tym prestiżowym logo. Warto podkreślić, że Certyfikat to także marketingowy atut w kampaniach promocyjnych: rekomendacja POT podnosi rangę i wzmacnia pozycję produktu i całej oferty.
W załączeniu, przesyłamy regulamin tegorocznej edycji Konkursu „Na Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej”.
 
Uprzejmie prosimy także o jak najszersze publikowanie i upowszechnienie zaproszenia do Konkursu: jest to wyjątkowa okazja do zaprezentowania piękna Wielkopolski nie tylko na poziomie regionalnym, ale także krajowym i zagranicznym.
 
Wielkopolska Organizacja Turystyczna jest strategicznym partnerem konkursu, ściśle współpracującym z Polską Organizacją Turystyczną.

Źródło: Wielkopolska Organizacja Turystyczna

HerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerb
Realizacja LM Internet
projekt graficzny Artilon