rotator 11
Koperta

Dożynki w Wilczynie


W niedzielę (3 września 2018 r.) odbyły się Dożynki Gminno-Parafialne w Wilczynie. Lokalna Organizacja Turystyczna „Marina” uczestniczyła w wydarzeniu pod namiotem  Centrum Informacji Turystycznej w Koninie, promując atrakcje regionu konińskiego. Dużym zainteresowaniem cieszyły się materiały dotyczące szlaków rowerowych oraz atrakcji dla rodzin z dziećmi. Cała impreza odbyła się zgodnie z programem.

Pogoda podczas wydarzenia była znakomita. Po mszy świętej ulicami przeszedł korowód dożynkowy, który udał się na boisko Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Wilczynie, gdzie rozpoczęto świętowanie, które rozpoczęto od prezentacji tradycyjnych wieńców. Następnie wydarzenie uświetniły występy zespołu „Jezioranie” oraz Wilczyńskiej Orkiestry Dętej a na koniec części oficjalnej i artystycznej rozstrzygnięto konkurs na najpiękniejszy wieniec dożynkowy.

Zwieńczeniem imprezy były recital komediowy Piotra Pręgowskiego, koncert Bernarda Dornowskiego oraz zabawa taneczna.

Poprzednie Zdjęcie
Następne Zdjęcie
HerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerb
Realizacja LM Internet
projekt graficzny Artilon