rotator 11
Koperta

Stopklatka z regionu konińskiego

 
22 października 2018 r., tj. w najbliższy poniedziałek Lokalna Organizacja Turystyczna MARINA rusza z konkursem „Stopklatka z regionu konińskiego”.  Codziennie, od 22 do 25 października na fanpage’u organizatora w serwisie Facebook (fb.com/lotmarina) zamieszczane będą stopklatki – obrazy, które po projekcji utworzą zagadkę filmową. Aby zwyciężyć należy jako pierwszy odgadnąć hasło / myśl przewodnią filmu a rozwiązanie zamieścić w komentarzu bezpośrednio pod postem konkursowym. Zagadki filmowe dotyczyć będą tematów historycznych, kulturowych, przyrodniczych, turystycznych i związane będą stricte z regionem konińskim. 

Na każdego laureata 4-ech zagadek filmowych czekają nagrody: Bilety do Kina Centrum, voucher do Parku Makiet Mikroskala, koszulka, bandana, wodoszczelna sakwa, płaszcz przeciwdeszczowy, zestaw piśmienniczy. (laureat jednej z zagadek nie może ponownie zabiegać o zwycięstwo w kolejnych zagadkach).
Konkurs „Stopklatka z regionu konińskiego” realizowany jest  w ramach projektu „naLOT naGRÓD!” czyli wygrywaj z LOT MARINA. Jego głównym założeniem jest zwiększenie świadomości i wiedzy mieszkańców regionu konińskiego na temat historii, kultury i dostępnych w regionie atrakcji.

Pierwsza zagadka filmowa zostanie zamieszczona już w najbliższy poniedziałek, 22 października 2018 r.

Obserwujcie fanpage organizatora w serwisie Facebook (fb.com/lotmarina).

Partnerami konkursu są:
Powiat Koniński, Miasto Konin, Park Makiet Mikroskala i Koniński Dom Kultury.

plakat
nagrody
HerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerb
Realizacja LM Internet
projekt graficzny Artilon