rotator 11
Koperta

naLOT naGRÓD!


„Zakochaj się w regionie konińskim!”
czyli ułóż plan wycieczki w regionie konińskim i opisz go w ciekawy sposób!

Lokalna Organizacja Turystyczna MARINA rusza z konkursem  „Zakochaj się w regionie konińskim!”. Od 5 do 12 lutego br. (do godz. 12:00) na fanpage’u stowarzyszenia w serwisie Facebook www.facebook.com/lotmarina/ będzie można  dokonać zgłoszenia w formie komentarza pod postem konkursowym! Do zdobycia „Wykwintna kolacja przy świecach dla dwóch osób” w Hotelu Atut **** w Licheniu Starym! Aby wygrać, wystarczy za pomocą planera na stronie www.turystyka.konin.pl/atrakcje zaplanować wycieczkę (wybrać atrakcje) udostępnić link i w ciekawy sposób uzasadnić swój wybór, a wszystko to trzeba zawrzeć w jednym komentarzu! Liczy się pomysłowość, kreatywność oraz trafne ujęcie tematu. Celem konkursu jest zwiększenie świadomości mieszkańców regionu konińskiego na temat dostępnych w regionie atrakcji, zabytków, miejsc wartych odwiedzenia oraz promocja nowej witryny turystyki konińskiej.

Zgłoszone prace zostaną ocenione przez Jury konkursowe. Wyłoniony zostanie laureat, któremu przyznana zostanie nagroda a ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 12 lutego br. na tablicy LOT MARINA w serwisie Facebook.

Zwycięzca otrzyma: Voucher na „Wykwintną kolację przy świecach dla dwóch osób” w Hotelu Atut **** w Licheniu Starym.

Partnerem konkursu jest:  Hotel Atut **** w Licheniu Starym

Szczegóły: www.facebook.com/lotmarina oraz www.turystyka.konin.pl

naLOT naGRÓD!
HerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerb
Realizacja LM Internet
projekt graficzny Artilon