rotator 11
Koperta


Muzeum Okręgowe w Koninie - Gosławicach, Hotel Papaver i Hotel Stara Gorzelnia zapraszają na emocjonujący weekend za pół ceny! Ogólnopolska akcja trwa od 15 do 17 marca 2019 r. Zaplanuj pobyt w regionie konińskim www.turystyka.konin.pl

Muzeum Okręgowe w Koninie
to wyjątkowe miejsce, którego siedziba znajduje się w owianym tajemnicą, gotyckim zamku. Legenda głosi, że w zamku rezyduje duch domniemanego właściciela Gosławic, Konstantego Lubrańskiego. W bliskim sąsiedztwie zamku znajduje się m.in. skansen etnograficzny oraz klasycystyczny spichlerz z ekspozycją słonia leśnego, który żył na tym obszarze ok. 100 tys. lat temu.
Oferta muzeum na weekend za pół ceny dostepna jest na stronie www.muzeum.com.pl

Hotel Stara Gorzelnia znajduje się w Licheniu Starym, tuż przy jeziorze licheńskim. To nowopowstały kompleks hotelowy mieszczący się w pozostałościach zespołu folwarczego hrabiego Kwileckiego.
Oferta hotelu na weekend za pół ceny dostepna jest na stronie www.staragorzelnia.pl 

Hotel Papaver położony jest w urkliwym klimacie lasów, na skarpie nad jeziorem Ślesińskim, w niedalekiej odległości od plaży. 
Oferta hotelu na weekend za pół ceny dostepna jest na stronie www.papaverhotel.pl
HerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerb
Realizacja LM Internet
projekt graficzny Artilon