rotator 11
Koperta

LOT MARINA w Toruniu


Przez dwa dni, od 13 do 14 kwietnia 2019 r. Lokalna Organizacja Turystyczna MARINA uczestniczyła jako wystawca w targach turystycznych „WYPOCZYNEK 2019”, podczas których promowała region koniński oraz swoich członków w Centrum Targowym „Park" w Toruniu.

Stowarzyszenie już po raz trzeci uczestniczyło w targach toruńskich. Dwie poprzednie edycje tej turystycznej imprezy zaowocowały dużym zainteresowaniem ze strony torunian, nie inaczej było w tym roku. Podczas targów udało się rozdać prawie wszystkie materiały promujące region.

Zainteresowani najczęściej pragnęli dowiedzieć się podstawowych informacji o regionie konińskim, którego nie znają. Każda odpowiedź na zadawane pytania wsparta była również materiałami promocyjnymi: „Spacerkiem po konińskiej Starówce”, mapka „Spacerkiem po Koninie”, ulotka „Region koniński pod lupą”, mapka „Region koniński pod lupą”. „Przewodnik turystyczny dla dzieci” miał natomiast powodzenie wśród odwiedzających z dziećmi. Aktywni turyści otrzymywali informacje o szlakach rowerowych, pieszych oraz o turystyce wodnej w postaci mapek rowerowych („Rowerowa szóstka”, „Szlaki okolic Ślesina”, „Pętla dookoła Ślesina”, „Cztery Jeziora”) oraz mapy „Turystyka wodna na Ziemi Konińskiej”.

Większość osób odwiedzających stoisko nie znała wcześniej regionu konińskiego od turystycznej strony. Wśród zainteresowanych pojawili się również organizatorzy imprez turystycznych poszukujący inspiracji przy tworzeniu wycieczek. Osoby zainteresowane wypoczynkiem w regionie konińskim otrzymywali informacje o bazie noclegowej wsparte materiałami promocyjnymi członków Stowarzyszenia, a także publikacją „Na wsi? Turystyka naturalnie!”.

 

Poprzednie Zdjęcie
Następne Zdjęcie
HerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerb
Realizacja LM Internet
projekt graficzny Artilon