rotator 11
Koperta

LOT MARINA w Kramsku


W ubiegłą niedzielę (26.05.2019 r.) Lokalna Organizacja Turystyczna MARINA była gościem na wydarzeniu w Kramsku pt. „Powiatowe Dni Rodziny i Gminny Dzień Dziecka”, które odbyły się w ramach Dni Kramska. Pod namiotem Centrum Informacji Turystycznej w Koninie promowała atrakcje regionu konińskiego oraz członków stowarzyszenia.

Wydarzenie rozpoczął kolorowy pochód, który zakończył się w kramskim amfiteatrze. Występy artystyczne zespołów, solistów, dzieci z lokalnych szkół i przedszkoli oraz koncert Kramskiej Kapeli Podwórkowej skupiały uwagę widzów podczas wydarzenia, natomiast kolorowe dmuchańce zapewniały świetną zabawę najmłodszym. Obecne podczas wydarzenia były również stoiska warsztatów terapii zajęciowej z gmin powiatu konińskiego, które przyciągały rękodziełem i twórczością podopiecznych. Wydarzenie odbyło się w sielskiej, spokojnej, niedzielnej atmosferze.

Odwiedzający stoisko Centrum Informacji Turystycznej w Koninie zaciekawieni tym, co jeszcze mogą zobaczyć w regionie otrzymywali Mapki „Region koniński pod lupą” oraz ulotkę „Region koniński pod lupą”. Zainteresowaniem cieszyły się szlaki rowerowe regionu konińskiego oraz nowość, czyli Questy rowerowe, które dostępne są również w biurze CIT.

Poprzednie Zdjęcie
Następne Zdjęcie
HerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerb
Realizacja LM Internet
projekt graficzny Artilon