rotator 11
Koperta
MARINA na festiwalu w Lądzie

W dniach 1 i 2 czerwca 2019r. odbył się XV Ogólnopolski Festiwal Kultury Słowiańskiej i Cysterskiej w Lądzie. Tradycyjnie w drugim dniu wydarzenia, uczestniczyła Lokalna Organizacja Turystyczna MARINA, promując atrakcje regionu konińskiego. Pod namiotem Centrum Informacji Turystycznej w Koninie ofertę Muzeum Okręgowego w Koninie prezentowała  Iga Janiszewska – Pawlak.

„Władza, kraj i ludzie” to temat przewodni tegorocznego festiwalu w Lądzie. W ten czerwcowy weekend wieś ta, położona nad Wartą, zmieniła się w magiczne, średniowieczne miejsce.

Na uczestników czekało wiele atrakcji, nawiązujących do życia i zmagań średniowiecznych wojów i ich rodzin. W programie festiwalu znalazły się min. warsztaty edukacyjne, inscenizacje walk, pokazy oraz wystawy tematyczne.

Pod namiotem Centrum Informacji Turystycznej w Koninie można było nabyć mapki rowerowe, foldery i broszury prezentujące atrakcje regionu konińskiego oraz ofertę członków Lokalnej Organizacji Turystycznej MARINA.
Poprzednie Zdjęcie
Następne Zdjęcie
HerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerb
Realizacja LM Internet
projekt graficzny Artilon