rotator 11
Koperta

Konkurs "Konin jest Kobietą..."

„Konin jest Kobietą…”
 
Dzień Kobiet jest szczególnym świętem. Za pierwowzór tego święta przyjąć można obchodzone w starożytnym Rzymie Matronalia. Było to święto przypadające na pierwszy tydzień marca, związane z początkiem nowego roku, macierzyństwem i płodnością. Z okazji tego święta mężowie obdarowywali swoje żony prezentami i spełniali ich życzenia. Jako międzynarodowe Święto zostało ustanowione w 1910 roku przez socjalistki, jako wyraz szacunku dla ofiar walki o równouprawnienie płci.

Z tej okazji Lokalna Organizacja Turystyczna „MARINA” postanowiła zorganizować konkurs, który rozpocznie się w najbliższy poniedziałek, tj. 2 marca o godzinie 9:00 na fanpage’u Stowarzyszenia w serwisie Facebook w ramach projektu „naLOT naGRÓD”.
W ramach konkursu pn. „Konin jest Kobietą…”, organizator zachęca mieszkańców regionu konińskiego, by dali upust swojej kreatywności oraz marzeniom. Panie opisują jak chciałyby spędzić Dzień Kobiet w regionie konińskim, a Panowie opisują jak zorganizowaliby ten dzień na terenie regionu konińskiego, by uczynić go wyjątkowym dla kobiety.

Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy zamieścić komentarz z tekstem konkursowym na tablicy fanpaga Lokalnej Organizacji Turystycznej „Marina” lub pod postem konkursowym, od 2 marca do 6 marca. Jedna osoba może napisać tylko jeden komentarz konkursowy.

Jury wyłoni zwycięzcę, który przedstawi najbardziej kreatywny i oryginalny pomysł na idealny Dzień Kobiet.
W ramach konkursu przyznana zostanie nagroda, którą po ogłoszeniu wyników na tablicy LOT „Marina” w serwisie Facebook będzie można odebrać w biurze Lokalnej Organizacji Turystycznej „MARINA”  przy ulicy Dworcowej 2.
 
Nagrodą w konkursie jest:
Voucher „Day Spa” do zrealizowania w Hotelu Atut **** oraz  bilety dla dwóch osób do kina Centrum w Konińskim Domu Kultury.

Na zgłoszenia w ramach konkursu „Konin jest Kobietą…”” Lokalna Organizacja Turystyczna „Marina” czeka od 2 do 6 marca 2020 r. do godz. 12.00.
 
A Wy już macie pomysł jak spędzić ten wyjątkowy dzień ze swoją drugą połówką? Jeśli nie, zachęcamy do udziału w konkursie, czekają atrakcyjne nagrody!

Partnerami konkursu są:
         Hotel Atut ****                  Koniński Dom Kultury

Szczegóły: www.facebook.com/lotmarina,  www.lotmarina.pl oraz www.turystyka.konin.pl
 
Konkurs
HerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerb
Realizacja LM Internet
projekt graficzny Artilon