rotator 11
Koperta

Klub Żeglarski przy KWB „Konin” gościł mistrza olimpijskiego

Przez trzy dni długiego czerwcowego weekendu  najlepsi z najlepszych z różnych zakątków kraju, pływali pod okiem Mateusza Kusznierewicza. Przyszła kadra polskich żegarzy trenowała w bazie naszego członka- Klubu Żeglarskiego przy KWB „Konin” na jeziorze pątnowskim.

-
Chcieliśmy, żeby ten ośrodek żeglarski w Pątnowie się rozwijał. HRMRacing spodobało się nasze jezioro, bo leży w środku Polski i można tutaj też pływać zimą. Mają miejsce do całorocznych treningów. Udostępniamy im bazę i pomagamy na ile możemy – mówi Tomasz Piasecki, komandor Klubu Żeglarskiego przy KWB „Konin”.

Mateusz Kusznierewicz ma plan, żeby wrócić nad jezioro pątnowskie. Docenił nie tylko tutejsze walory oraz piękno miejsca, ale także atmosferę.
Okazją do tego może być 60-lecie Klubu Żeglarskiego przy KWB „Konin”. W ramach jubileuszu przewidziano we wrześniu wystawę starych fotografii na pl. Wolności, a na przystani w Pątnowie koncert piosenki szantowej i regaty.

Relacje z wydarzenia pod linkiem --->  lajt.lm.pl
żeglarze
HerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerb
Realizacja LM Internet
projekt graficzny Artilon