rotator 11
Koperta

Oferta pracy

Lokalna Organizacja Turystyczna MARINA z siedzibą w Koninie, poszukuje kandydata do pracy na stanowisku: Pracownik biura Lokalnej Organizacji Turystycznej w Koninie.

Zakres obowiązków:
•  obsługa bezpośrednia, telefoniczna i e-mailowa turysty
• gromadzenie i aktualizowanie informacji dotyczących atrakcji turystycznych regionu, jego zagospodarowania turystycznego i dostępności, wydarzeń etc.
•  prowadzenie statystyk ruchu turystycznego w regionie
•  obsługa strony internetowej
•  prowadzenie profilu Stowarzyszenia w mediach społecznościowych
•  współpraca z instytucjami działającymi w branży turystycznej
•  współpraca z wydawnictwami i innymi podmiotami w zakresie sprzedaży książek, albumów, map, przewodników i innych publikacji.
•  promocja regionu konińskiego podczas imprez turystycznych, wydarzeń plenerowych i targów
•  pozyskiwanie funduszy zewnętrznych
•  organizacja konkursów i wydarzeń (w tym: spływów kajakowych)
•  tworzenie wydawnictw i materiałów promocyjnych
•  wykonywanie innych zadań w zakresie promocji i informacji turystycznej wynikających z bieżących potrzeb Stowarzyszenia

Wymagania podstawowe:
• wykształcenie wyższe (preferowane: turystyka i rekreacja, filologia, marketing i promocja, geografia, historia, historia sztuki, kulturoznawstwo)
• dobra znajomość atrakcji turystycznych Konina i regionu konińskiego
• znajomość dwóch języków obcych w stopniu komunikatywnym
•  obsługa komputera (znajomość pakietu Microsoft Office)
•  umiejętność sprawnej organizacji pracy i obsługi klienta
•  prawo jazdy kat. B
• komunikatywność, kreatywność i samodzielność realizowanych zadań
•  dyspozycyjność (praca na pełen etat a w sezonie turystycznym czasami w weekendy)

Co oferujemy:

•  umowa o pracę na czas określony
•  rozwój i możliwości dokształcania w ramach szkoleń kadr informacji turystycznej
•  praca w Centrum Informacji Turystycznej w Koninie
- od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00 (wrzesień-maj),
- od poniedziałku do piątku 9:00-17:00 oraz soboty 10:00-14:00 (czerwiec-sierpień)

Prosimy o przesyłanie CV z adnotacją „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacji na Pracownika biura Lokalnej Organizacji Turystycznej MARINA”  na adres : biuro@lotmarina.pl do dnia 20 stycznia 2023 r. O przyjęciu aplikacji i dalszym postępowaniu zawiadomimy telefonicznie wybrane osoby.

HerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerb
Realizacja LM Internet
projekt graficzny Artilon