rotator 11
Koperta

LOT MARINA z siedzibą w Koninie, poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:
Pracownik biura Lokalnej Organizacji Turystycznej w Koninie.

Zakres obowiązków:
• obsługa bezpośrednia, telefoniczna i e-mailowa turysty
• gromadzenie i aktualizowanie informacji dotyczących atrakcji turystycznych regionu, jego zagospodarowania turystycznego i dostępności, wydarzeń etc.
• obsługa strony internetowej i profilu w mediach społecznościowych
• współpraca z wydawnictwami i innymi podmiotami w zakresie sprzedaży książek, albumów, map, przewodników i innych publikacji.
• promocja regionu konińskiego podczas imprez turystycznych, wydarzeń plenerowych i targów
• pozyskiwanie funduszy zewnętrznych
• organizacja konkursów i wydarzeń (w tym: spływów kajakowych)
• tworzenie wydawnictw i materiałów promocyjnych
• wykonywanie innych zadań w zakresie promocji i informacji turystycznej wynikających z bieżących potrzeb Stowarzyszenia

Wymagania podstawowe:
• wykształcenie wyższe (preferowane: turystyka i rekreacja, filologia, marketing i promocja, geografia, historia, historia sztuki, kulturoznawstwo)
• dobra znajomość atrakcji turystycznych Konina i regionu konińskiego
• znajomość minimum jednego języka obcego w stopniu komunikatywnym
• obsługa komputera (znajomość pakietu Microsoft Office)
• umiejętność sprawnej organizacji pracy i obsługi klienta
• prawo jazdy kat. B
• komunikatywność, kreatywność i samodzielność realizowanych zadań
• dyspozycyjność (praca na pełen etat, a w sezonie turystycznym czasami w weekendy)

Co oferujemy:
• Umowa o pracę na czas określony
• Rozwój i możliwości dokształcania w ramach szkoleń kadr informacji turystycznej
• Praca od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00 oraz w weekendy w sezonie maj-wrzesień

Prosimy o przesyłanie CV z adnotacją „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacji na Pracownika biura Lokalnej Organizacji Turystycznej MARINA” na adres:
biuro@lotmarina.pl do dnia 20 stycznia 2024 r.
Dane kontaktowe
 Lokalna Organizacja Turystyczna MARINA
 668513877
 Dworcowa 2
 Konin
HerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerb
Realizacja LM Internet
projekt graficzny Artilon