rotator 11
Koperta

XVI Styklowa nad Dylą


Pod znakiem kulinarnych, kulturalnych i sportowych atrakcji upłynęły XVI Dni Ślesina, czyli Styklowa nad Dylą.
Oczywiście nie mogło tam zabraknąć reprezentacji Lokalnej Organizacji Turystycznej „Marina”, która mimo trzydziestostopniowego upału niestrudzenie informowała o walorach turystycznych, przyrodniczych i kulturowych naszego regionu. Wśród przyjezdnych, którzy do Ślesina dotarli z najdalszych zakątków Polski, największym powodzeniem cieszyła się mapa „Turystyka wodna na Ziemi Konińskiej” oraz nasze najnowsze wydawnictwa, poświęcone kuchni ochweśnickiej i bazie noclegowej gminy Ślesin. Miejscowi, czyli mieszkańcy Ślesina i regionu konińskiego, najchętniej sięgali po publikacje dotyczące turystyki aktywnej, oraz po nasz regionalny elementarz, czyli broszurę „Turystyczny alfabet nie tylko dla seniora”.

W pierwszym dniu ślesińskiego święta organizatorzy postawili na sport i muzykę. Już od rana trwały zawody wędkarskie i turniej siatkówki, najmłodsi mogli też spróbować swoich sił na nartach wodnych. Przez cały dzień dla wszystkich odwiedzających otwarte było również miasteczko zdrowia, a do siłowni na świeżym powietrzu zapraszali pracownicy klubu Calypso. Strawę dla ciała zapewnił Robert Sowa, który zmęczonych plażowiczów częstował grillowanymi smakołykami z drobiu. O strawę dla ducha z kolei zadbały gwiazdy wieczoru: zespół Loka oraz Kasia Kowalska.

Poprzednie Zdjęcie
Następne Zdjęcie

Zdjęcia: LOT „Marina”

HerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerb
Realizacja LM Internet
projekt graficzny Artilon