rotator 11
Koperta

"Znasz się na mapie?"


Codziennie przemierzamy ulice, osiedla Konina czy też miejscowości całego regionu. Bez zastanowienia mijamy kościoły, zabytkowe budowle oraz pomniki. Niektóre z atrakcji turystycznych są czasem niewidoczne gołym okiem, a wystarczy tylko przystanąć, spojrzeć na mapę i można odkryć coś, na co nie zwracało się wcześniej uwagi. Potraficie czytać mapę? Chcecie sprawdzić swoją wiedzę o regionie konińskim? Jeśli tak, to zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „Znasz się na mapie?”.
 
Już dziś zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie w ramach projektu „naLOT na GRÓD czyli wygrywaj z LOT Marina”. Jest to już czwarty z sześciu zaplanowanych konkursów jakie Lokalna Organizacja Turystyczna „Marina” przygotowała dla mieszkańców regionu konińskiego. Pragniemy tym samym sprawdzić spostrzegawczość uczestników, umiejętność czytania mapy oraz znajomość lokalizacji atrakcji turystycznych.
                                 
Konkurs odbywać się będzie w okresie od 28 listopada do 2 grudnia 2016 r. (od poniedziałku do piątku). Na fanpage’u Lokalnej Organizacji Turystycznej „Marina” w serwisie Facebook (www.facebook.pl/lotmarina) zamieszczane będą grafiki prezentujące pewne wycinki map, na których uczestnicy nie znajdą żadnych nazw, ani legend.

Zadaniem każdego z uczestników będzie odgadnięcie nazwy miejscowości lub osiedla oraz podanie nazw trzech atrakcji turystycznych znajdujących się na danym wycinku mapy
. Popołudniami Stowarzyszenie będzie uchylać rąbka tajemnicy. Zwycięży ten, kto jako pierwszy rozwiąże zagadkę.
 
W ramach pięciu konkursów przyznane zostanie pięć pierwszych nagród, które będzie można odebrać w biurze Lokalnej Organizacji Turystycznej „Marina”, przy ulicy Dworcowej 2.

Znacie się na mapie? Jeśli tak to dobrze, ponieważ przygotowaliśmy dla Was wyjątkowo trudne zagadki. Zapraszamy do obserwowania naszego profilu!

HerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerb
Realizacja LM Internet
projekt graficzny Artilon