rotator 11
Koperta

"Koniński crossword"


Kto z Was choć raz w życiu nie rozwiązywał krzyżówki? Chyba nie ma takiej osoby! Trzeba intensywnie pomyśleć żeby odgadnąć hasło. A do tego potrzebna jest naprawdę duża wiedza w różnych dziedzinach. Chcecie sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą regionu konińskiego? Zapraszamy do udziału w konkursie „Koniński crossword”, który przygotowała dla Was Lokalna Organizacja Turystyczna „Marina”.
 
Już w najbliższy poniedziałek, 5 grudnia, ruszamy z piątym konkursem w ramach „naLOT na GRÓD czyli wygrywaj z LOT Marina”. Tym razem chcemy sprawdzić wiedzę uczestników dotyczącą regionu konińskiego.
                                 
Konkurs „Koniński crossword” trwać będzie w okresie od 5 do 9 grudnia 2016 r. (od poniedziałku do piątku). Na fanpage’u Lokalnej Organizacji Turystycznej „Marina” w serwisie Facebook (www.facebook.pl/lotmarina) zamieszczane będą grafiki prezentujące krzyżówki, a w tekście podane zostaną pytania. Zadaniem uczestników będzie wpisanie poprawnych haseł odpowiednio do kratek. Następnie należy wpisać hasło z liter, znajdujących się w kwadratach, które oznaczone zostały cyframi.  Zwycięży ten, kto jako pierwszy prześle poprawnie rozwiązaną krzyżówkę i poda prawidłowe hasło.
 
W ramach czterech konkursów przyznanych zostanie pięć pierwszych nagród, które będzie można odebrać w biurze Lokalnej Organizacji Turystycznej „Marina”, przy ulicy Dworcowej 2.
 
Szczegóły: www.facebook.com/lotmarina lub www.lotmarina.pl
 
Rozwiąż krzyżówkę i wygrywaj nagrody!

HerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerb
Realizacja LM Internet
projekt graficzny Artilon