rotator 11
Koperta

"Magiczne święta w regionie konińskim"


Grudzień jest miesiącem przygotowań do wyczekiwanych Świąt Bożego Narodzenia. W okresie tym mamy mnóstwo dodatkowych obowiązków, jesteśmy zabiegani, chcemy aby święta były wyjątkowym czasem spędzonym w gronie najbliższych. Jednak warto czasem przystanąć, rozejrzeć się i poczuć świąteczny nastrój. Może na ulicach pojawiły się nowe dekoracje świetlne? A może w twojej okolicy stanęła ogromna choinka? Warto to uwiecznić! Tym samym Lokalna Organizacja Turystyczna „Marina” pragnie abyście wkroczyli w ten świąteczny klimat wraz z nowym konkursem pn. „Magiczne święta w regionie konińskim”.

Ruszył ostatni w tym roku konkurs w ramach projektu „naLOT naGRÓD”. Tym razem pragniemy zachęcić mieszkańców miasta Konina i powiatu konińskiego, by uwiecznili na zdjęciach, jak ich najbliższa okolica zmieniła się w ten wyjątkowy, przedświąteczny czas.

Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy zamieścić zdjęcie, ukazujące udekorowane ulice miasta lub wsi na naszym fanpage’u pomiędzy 12 a 23 grudnia 2016 r., wraz z opisem informującym o tym gdzie zdjęcie zostało wykonane, a następnie zbierać głosy. Głosy będzie można oddawać do godziny 9:00, 23 grudnia 2016 r. Zwycięzcą zostanie autor zdjęcia, które zdobędzie najwięcej polubień.

Zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymają:
za I miejsce – Słuchawki Sony MDR V150, kubek termiczny, bidon metalowy, notatnik duży A4 z długopisem, notatnik mały A6 z długopisem, plecak, worek sportowy,
za II miejsce – Rakietki do tenisa stołowego, piłki do tenisa stołowego, powerbank 4800 mAh, kubek termiczny, bidon metalowy, notatnik duży A4 z długopisem, notatnik mały A6 z długopisem, plecak, worek sportowy,
za III miejsce – Powerbank 4800 mAh, kubek termiczny, bidon metalowy, notatnik duży A4 z długopisem, notatnik mały A6 z długopisem, plecak, worek sportowy.

W ramach konkursu przyznane zostaną trzy nagrody, które po ogłoszeniu wyników na tablicy LOT „Marina” w serwisie Facebook będzie można odebrać w biurze Lokalnej Organizacji Turystycznej „Marina” przy ulicy Dworcowej 2.

Konkurs wspierają:


Na zgłoszenia w ramach konkursu „Magiczne święta w regionie konińskim” Lokalna Organizacja Turystyczna „Marina” czeka już od 12 grudnia 2016 r.

„Magiczne święta w regionie konińskim”
Nagrody
HerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerb
Realizacja LM Internet
projekt graficzny Artilon