rotator 11
Koperta

"Kobieta w mieście"


Dzień Kobiet jest szczególnym świętem, które kultywowano już od starożytności. Pierwsi byli Rzymianie, którzy na początku marca obdarowywali swoje żony i spełniali ich życzenia podczas Matronalii. W późniejszym czasie, na przełomie XVIII i XIX w., Dzień Kobiet związany był z feminizmem oraz walką o równouprawnienie. Obecnie święto jest powszechnie celebrowane na całym świecie i jest symbolem szacunku dla każdej kobiety, jako matki oraz opiekunki ogniska domowego. Z okazji święta kobiet Lokalna Organizacja Turystyczna „Marina” pragnie sprawdzić wiedzę mieszkańców subregionu konińskiego dotyczącą sławnych koninianek.

Już w najbliższy poniedziałek (27 lutego) na fanpage’u Lokalnej Organizacji Turystycznej „Marina” w serwisie Facebook rusza drugi w tym roku konkurs w ramach projektu „naLOT naGRÓD”. Tym razem pragniemy zachęcić mieszkańców miasta Konina i powiatu konińskiego, by sprawdzili swoją wiedzę na temat znanych i zasłużonych koninianek, ich życia i działalności.

Na fanpage’u Lokalnej Organizacji Turystycznej „Marina” w serwisie Facebook (www.facebook.pl/lotmarina) pomiędzy 27 lutego a 3 marca 2017 r.w wydarzeniu zamieszczane będą grafiki prezentujące krzyżówki, a w tekście podane zostaną pytania. Zadaniem uczestników konkursu  będzie wpisanie poprawnych haseł odpowiednio do kratek. Następnie należy wpisać hasło z liter, znajdujących się w kwadratach, które oznaczone zostały cyframi.  Zwycięży ten, kto jako pierwszy prześle poprawnie rozwiązaną krzyżówkę i poda prawidłowe hasło.

W ramach konkursu przyznanych zostanie pięć nagród, które po ogłoszeniu wyników na tablicy LOT „Marina” w serwisie Facebook będzie można odebrać w biurze Lokalnej Organizacji Turystycznej „Marina” przy ulicy Dworcowej 2.

Zdobywcy pięciu pierwszych miejsc otrzymają:
za I zagadkę – Zaproszenie na akademię makijażu, bilet do kina "Oskard" na seans filmowy, gadżety z Miasta Konina.
za II zagadkę – Zaproszenie na akademię makijażu, bilet do kina "Oskard" na seans filmowy, gadżety z Miasta Konina.
za III zagadkę – Zaproszenie na akademię makijażu, bilet do kina "Oskard" na seans filmowy, gadżety z Miasta Konina.
za IV zagadkę – Zaproszenie na akademię makijażu, bilet do kina "Oskard" na seans filmowy, gadżety z Miasta Konina.
za V zagadkę - Zaproszenie na akademię makijażu, bilet do kina "Oskard" na seans filmowy, gadżety z Miasta Konina.

Partnerem konkursu jest Centrum Kultury i Sztuki w Koninie, który jednocześnie jest koordynatorem projektu „Konin – Miasto Kobiet”, Miasto Konin oraz Monika Róża MAKE UP.

HerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerbHerb
Realizacja LM Internet
projekt graficzny Artilon